شیراز چهارراه ملاصدرا خیابان بعثت پلاک ۲۹ طبقه اول
کد پستی ۵۶۸۹۶-۷۱۸۳۶
۶۵۱۱ ۳۶۲۸ ۰۷۱
۷۷۴۴ ۵۵۷ ۰۹۳۵
info@eramhost.com
gcms@eramhost.comبهینه سازی وب سایت


سئو چیست

لازمه هر وب سایت پس از انجام پروژه طراحی وب سایت٬ پیدا شدن و دیده شدن توسط مخاطبان است.
سئوی وب سایت، پیاده سازی روش هایی هوشمندانه است جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل و دیگر موتورهای جستجو که موجب افزایش بازدید واقعی شود.خدمات بهینه سازی سایتاگر به دنبال برندینگ و افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه و رنک الکسا و ورود بازدید کنندگان از گوگل و در نتیجه فروش بیشتر از طریق سایت خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهره از خدمات حرفه ای متخصصین بازاریابی اینترنتی ارم در بهینه سازی و سئو وب سایت٬ انتخابی هوشمندانه در جهت بهبود رتبه الکسا و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست.
لازم به ذکر است در پروژه های طراحی وب سایت حرفه ای ارم، علاوه بر ارائه مشاوره سئو سایت، آخرین متد و ابزارهای سئو وب سایت و افزایش بازدید سایت در کنار تولید محتوا بطور رایگان پیاده سازی شده که شروع بسیار خوبی جهت افزایش بازدید واقعی و انجام سئو حرفه ای می باشد.
مواردی که در سئو و بهینه سازی سایت تاثیر گذارند را به دو دسته کلی می توان تقسیم کرد: سئو داخلی سایت و بهینه سازی خارج از سایت.
به طور کلی موارد مهم داخلی سئو وب سایت عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت و البته کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت. متخصصین بهینه سازی وب سایت در شرکت فن آوری ارم پس از برگزاری جلسه مشاوره سئو، بررسی کامل وب سایت شما را از نظر طراحی و محتوا و بررسی نواقص احتمالی آن در دستور کار قرار داده و پس از تحلیل وبسایت شما و رقبای آن، استراتژی لازم جهت رسیدن به هدف را پیشنهاد می دهند.
با توجه به اینکه بیش از ۸۵ درصد ورودی بازدید وبسایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد، جای هیچ گونه شک و شبهه ای نیست که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت ، سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.
به عبارت دیگر می توانیم امیدوار باشیم بیشتر این بازدید کنندگان می توانند تبدیل به مشتری واقعی شوند. با توجه به هزینه کمتر این روش در مقابل سایر راه های بازاریابی و تبلیغات، و همچنین بازدهی بالای آن و قابلیت سنجش روند و نتایج کار بطور شفاف، می توان اذعان کرد بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز، بهره مندی خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است.
کسب و کار اینترنتی خود را ارتقا دهیدمراحل اجرای بهینه سازی وب سایت

با توجه به اینکه عمده کاربران از موتورهای جستجو برای یافتن سایت های مد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله ارگانیک برای جلب بازدید کننده٬ سئوی سایت برای بهبود رتبه وب سایت در نتایج جستجو و بالا آمدن در صفحه اول گوگل است.


گزارش و آنالیز

تهیه و ارائه گزارش پیشرفت بازدید و رنکینگ وب سایت

راه اندازی

اجرای عملیات بهینه سازی سایت و مدیریت آن

تولید بک لینک

افزایش تعداد و کیفیت لینک های ورودی به صفحات وب

ساختار کد نویسی

برنامه نویسی وب سایت بر اساس جدیدترین متد بهینه‌سازی

انتخاب کلمات کلیدی

تهیه و آماده سازی کلمات کلیدی متناسب با فعالیت وبسایتبا ارم به اینترنت بپیوندید
به کانال تلگرام ارم هاست بپیوندید


logo-samandehi